kalkulator

portfolio

prośba

Informacje RegionInformacje Region

projekt graficzny

Twój wizerunek w oczach klientów - jest projektowanie swojej stronie, logo i ogólny styl marki. styl nadal we wszystkich obszarach podnosi świadomość i lojalność wobec marki. Obecność charakterystycznych zalet firmy, w połączeniu z indywidualnym wzorem - i marketingu wirusowego zwrotu z inwestycji wielokrotnie.

 

 


MakelogoTworzenie logo

 

Logo zawiera krótką informację o swojej firmie. Loga są tekst i obraz. Logo można umieścić na różnych przedmiotów - od wizytówek i banerów do dużych rozwiązań poligraficznych. Dlatego powinien on być postrzegany równie dobrze w dowolnej odległości iw różnych skalach. Każda linia, każdy obiekt w logo i kolory są pewien nastrój, wpływa na potencjalnych klientów.

Logo, zysku - jest oszczędny, zwięzłą treść, nowoczesny i odzwierciedla istotę komponentów biznesowych.

 

przykłady

koszt:
48 558 rubli.

na zamówienie

 

 


poligrafiaModele dla poligrafii

 

Opracowanie układu do drukowania rozpoczyna się z pasującym kluczowych idei, które chcesz wyrazić. Niezależnie od umieszczenia - na billboardach, modułów reklamowych, wydawnictwach, wizytówki, ulotki oraz papier firmowy spółki - układ powinien pracować, aby przyciągnąć nowych klientów.

 

 

 

przykłady

koszt:
od 5 893 rubli.

na zamówienie

 

 


ożywionyAnimacja i animowane prezentacje

 

 

Animowana prezentacja pozwala powiedzieć o produktach lub usługach jasno i obrazowo. Ta animacja może być umieszczony zarówno na swojej stronie i na platformach reklamowych. Animacja może być przedstawiony w postaci animowanych efektów, wygaszacze ekranu na stronie, banerów i filmu animowanego. Realizacja jest możliwa w formie kolażu i rysowane ręcznie animacji.

Tworzenie animowanych modeli 4D pozwoli potencjalny nabywca skontrolować towary ze wszystkich stron, aby przesłać go do używania. Wizualizacja stwarza dodatkową motywację do dokonania zakupu.

 

przykłady

koszt:
74 074 rubli.

na zamówienie